sahibinden.com, Digital Analytics Summit’in “Dijital Sponsor”u Oldu

Dijital Pazarlama
// 7 Aralık 2016

sahibinden.com, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Digital Analytics Summit’in “dijital sponsor”u oldu. Dijital pazarlamada sektöre yön veren akademisyenlerin ve sektöründe lider firmaların katılımıyla Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinlikte, dijital analitiğin bugüne kadar olan gelişimi ve geleceği konuşuldu.

Etkinlik kapsamında, Veri Yönetimi: “Akıllı Hedeflemeler Mümkün Mü?” panelinde konuşan sahibinden.com Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, içerik yönetimi, trafik yönetimi ve bunların gelire dönüşmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Göncü, “Artık son kullanıcılara dair yüzlerce kanaldan milyonlarca veri toplayıp depolamak ve sadece bunların üzerinden onları segmente ederek satış, pazarlama yapmak yeterli değil. Artık doğru kişiyi doğru zamanda ve doğru yerde yakalamanın ötesine gitmek gerek. Bu da ancak kişinin doğru “persona”sını yakalayabildiğiniz zaman mümkün. Bir başka deyişle doğru kişiyi yakalamak yetmez; onu doğru “rol”deyken, doğru “kafa”dayken yakalamak gerekir. İşte sahibinden.com tüm donanım, yazılım, platform ve en önemlisi insan kaynağı yatırımlarını böyle bir vizyonla sürdürüyor.” şeklinde konuştu.

 

Kategoriler
Dijital Pazarlama, Gündem

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.