Online Restoran Rezervasyonu ile İlgili Merak Edilen Sorular

Haber
// 14 Nisan 2016
Türkiye’nin en büyük online restoran rezervasyon platformu Quandoo, internet üzerinden rezervasyon yaptırma konusunda merak edilen soruları yanıtlıyor.
Türkiye’nin en büyük online restoran rezervasyon platformu Quandoo, internet sitesi ve uygulama üzerinden rezervasyon yaptırmak isteyenlerin aklına takılan soruları cevaplayarak rezervasyon yaptırmanın çok kolay ve pratik bir işlem olduğunu ortaya koyuyor.
 
İşte online restoran rezervasyonu ile ilgili en çok merak edilenler:
Online rezervasyon yaptırmanın telefon ile yaptırmaktan farkı nedir? 
Quandoo’nun geniş veri tabanı sayesinde 1500’ün üzerinde mekâna internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz. Restoranın çalışma saatlerine, açılmayan telefonlara takılmadan, restoran yetkililerine kendinizi anlatmak zorunda kalmadan rezervasyonunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 
Online rezervasyon için ek bir ücret ödemem gerekiyor mu?
Quandoo üzerinden yaptığınız rezervasyonlar için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.
 
Online rezervasyon sisteminin çalıştığını nereden bileyim? Kapıda kalma ihtimalim var mı?
Quandoo üzerinden yaptığınız rezervasyonlar anında gideceğiniz mekâna iletilir ve rezervasyonunuz sistem tarafından hızlıca gerçekleştirilir. Üstelik mekânı tekrar aramanıza da gerek yok.
 
Özel bir günde rezervasyonumu neden Quandoo üzerinden yapayım?
Quandoo’nun Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günler için hazırladığı restoran katalogları, rezervasyon yaptırmak isteyenlere sınırsız alternatifler sunuyor. Böylece kullanıcılar istedikleri konseptteki restoranı kolayca seçebiliyorlar.
 
Online rezervasyon yaptırdıktan sonra bir sorun çıkarsa kiminle konuşmam gerekiyor?
Yaptığınız rezervasyon sonucunda herhangi bir sorununuz olursa Quandoo destek ekibiyle iletişime geçebilir ve sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.
Ülkemizdeki online restoran rezervasyonu kültürünün hızla geliştiğinin altını çizen Quandoo Türkiye Genel Müdürü Hazım Bumin, konu hakkında şunları söyledi: “İnternet üzerinden restoran rezervasyonu yapma alışkanlığının gelişimi sonucunda insanların aklında ‘Hafta sonu kalabalık olur mu?’, ‘Grupla yer bulabilir miyiz?’, ‘Telefon numarasını bulabilir miyim?’ gibi bazı sorular oluşuyor. 1500’den fazla restoran, her zevke hitap eden mekânlar ve geniş veri tabanına sahip Quandoo, online restoran rezervasyonu yapmanın çok kolay ve pratik olduğunu ortaya koyuyor. Restoranın çalışma saatlerine, açılmayan telefonlara takılmadan, restoran yetkililerine kendinizi anlatmak zorunda kalmadan hem internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.”
Kategoriler
Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.