Online Restoran Rezervasyonu Hayatinizi Kolaylastiriyor

Haber
// 30 Mart 2016
İnternetin hayatımızın her alanında yer aldığı bir dönemde, yeni restoranlar keşfetmenin, her gün gittiğimiz restoranlara yer bulma kaygısı ya da yer ayırtmak için telefon numarasını arama zahmeti olmadan gitmenin artık çok kolay olduğunu biliyor musunuz? 1500’den fazla üyeye sahip geniş restoran yelpazesiyle insanların hayatlarını kolaylaştıran, Türkiye’nin en büyük online restoran rezervasyon platformu Quandoo, internet üzerinden rezervasyon yapmanın faydalarını sıraladı.
Otel rezervasyonu yapmaktan uçak bileti almaya, taksi çağırmaktan market alışverişimize kadar birçok alışkanlığımız yakın zamanda internet tarafından değiştirildi. Restoran rezervasyonu da diğer alışkanlıklar gibi online platformlara kayarak, bu dönüşüme ayak uydurdu. Peki online restoran rezervasyonun bize sağladığı faydalar neler? Online rezervasyon ile ne gibi avantajlar sağlayabiliriz? 
Restoran rezervasyonu alışkanlıklarınızı değiştirecek Türkiye’nin en büyük online restoran rezervasyon platformu Quandoo, bu soruların cevaplarını veriyor. 
Online Restoran Rezervasyonunun Faydaları:
  • Geniş Restoran Yelpazesi: İstanbul’da 1500’den fazla restoran, her zevke hitap eden mekanlar Quandoo’nun geniş veri tabanında yer alıyor.
  • Şehri Keşfet: Quandoo’nun önerileri ile şehrin bilinmedik ve gizli kalan mekanlarını keşfedebilir ve yeni dünyalar tanıyabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların restoranlara verdiği puanlar ve yorumlar da size yol gösterecek.
  • 7/24 Rezervasyon: Günün her saati rezervasyon yapabilirsiniz. Restoranın çalışma saatlerine, açılmayan telefonlara takılmadan, restoran yetkililerine kendinizi anlatmak zorunda kalmadan platform üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Yerin Her Zaman Hazır: “Hafta sonu kalabalık olur mu?”, “Grupla yer bulabilir miyiz?”, “Telefon numarasını bulabilir miyim?” gibi sorulara gerek yok. Quandoo’yla tek tuşla rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
  • Zamandan Tasarruf: Quandoo’nun internet sitesi, IOS ve Android uyumlu mobil uygulamasının sade ve kullanışlı ara yüzü sayesinde zaman kaybetmeden rezervasyon yaptırmanız mümkün.
  • Puan Kazanma Fırsatı: Platform üzerinden yaptırılan rezervasyonlar sayesinde Quandoo Puan toplayabilir ve restoranlardan çeşitli indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca platforma yeni üye olanlara sürpriz puan hediyelerinden faydalanabilirsiniz.
  • 1459266064_Quandoo_OnlineRestoranRezervasyonununFaydalar___Infografik
Kategoriler
Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.