Networkdry ve Hopi’den Kuru Temizlemede Avantajlı İşbirliği

Genel
// 20 Haziran 2016

Türkiye e-ticaret sektörünün duayenlerinin yatırımlarıyla kurulan en büyük girişimlerinden olan Networkdry, bilgi ve tecrübesini müşterilerine daha kaliteli ve daha avantajlı hizmetler yaratmak için kullanıyor. Hopi ile yaptığı işbirliği ile yüzde 30 indirimin yanında değişen miktarlarda Paracık da kazandıran Networkdry, Hopi kullanıcılarına 30 TL ve üzeri siparişlerinde ücretsiz servis hizmeti de veriyor.

Türkiye’nin e-ticaret duayenlerinin yatırımını alan en büyük girişimlerinden olan Networkdry, online hizmet satışı ve kuru temizleme sektöründeki bilgi ve deneyimini birleştirerek daha önce görülmemiş kalite ve fiyatta hizmet sağlıyor. e-Ticaret teknolojileri ile süreçleri basitleştiren ve operasyonel giderlerini azaltan Networkdry, bu sayede müşterilerine, kuru temizleme sektöründe görülmemiş fiyat avantajları ve fırsatlar sunabiliyor.

Müşterilerine daha büyük avantajlar sağlamak için Hopi ile işbirliği yapan Networkdry, yüzde 30 indiriminin yanında, 30 TL ve üzeri fatura kesilen siparişler için farklı Paracık kazanımları sunuyor.

30 ile 49 TL arasında ki siparişlerde 5 Paracık, 50 ile 99 TL arasındaki siparişlerde 10 Paracık, 100 TL ve üzeri siparişlerde ise 20 Paracık kazandıran kampanya 31 Temmuz 2016 tarihine kadar sürüyor. Hopi’liler aynı zamanda 30 TL ve üzeri siparişlerinde ücretsiz servis hizmetinden de faydalanabiliyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Aydın, Antalya, Denizli, Samsun ve Konya şehirlerinin merkezi semtlerinde geçerli olan kampanya ile Hopi üyelerinin kazandığı her 1 Paracık, 1 TL olarak harcanabiliyor.

Networkdry üzerinden verilen kuru temizleme siparişleri en geç 5 saat içerisinde müşterilerden alınıp, 24 saat içerisinde teslim ediliyor.

Networkdry hizmetlerine http://www.networkdry.com/ adresinden ulaşılabiliyor.

 

Kategoriler
Genel, Gündem

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.