Kiğılı’dan Yılbaşına Özel Dijital Kampanya

Haber
// 24 Aralık 2015

Yılbaşı hediyeni Kiğılı’dan al sen de kazan!

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, tasarımlarını stil sahibi erkeklere ulaştırdığı www.kigili.com’da yılbaşına özel bir uygulama başlattı. “Kiğılı Hediyem” kampanyasında, siteden alışveriş yapanlar, videolu mesaj ile hediye aldıkları kişiye sürpriz yapabiliyor.

Ünlü sosyal medya fenomenleri Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Ceyhun Kırdemir’den oluşan “Fenomen Jüri”nin değerlendirmesi sonucu seçilecek ilk 10 videonun sahipleri, Kiğılı’dan çeşitli hediyeler kazanacak.

“Kiğılı Hediyem” kampanyası tanıtım videosu için tıklayınız: https://vimeo.com/149847224

Erkek modasının öncülerinden Kiğılı, modern, dinamik ve yenilikçi koleksiyonlarını, www.kigili.com’da şık giyimi seven erkeklerin beğenisine sunuyor. Stil sahibi erkekler, Kiğılı kalitesini yansıtan koleksiyonlara istedikleri anda internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor. Kiğılı yeni yıl alışverişinin hız kazandığı bugünlerde www.kigili.com’da özel bir uygulama başlattı. “Kiğılı Hediyem” adıyla başlatılan uygulamada dileyenler, Kiğılı’dan aldıkları hediyeyi çektikleri eğlenceli video eşliğinde sevdiklerine göndererek güzel bir sürpriz yapıyor.

Hediyeden önce video mesajın ulaşsın!

www.kigili.com‘dan hediyelerini seçenler, alışverişini tamamladıktan sonra 15 sn’lik videosunu çekip arkadaşı ile paylaşabiliyor. Canım Kocacım, Aslan Babam, Bitanecik Aşkım, On Numara 5 Yıldız gibi farklı konseptlerde eğlenceli videolar ile sevdiklerine sürpriz yaşatıyor.

Uygulamanın sona ermesiyle birlikte Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Ceyhun Kırdemir’den oluşan “Fenomen Jüri” tarafından seçilen kullanıcılar Kiğılı’dan çeşitli hediyeler kazanma hakkına sahip olacak. 1.nin Kapadokya Taşkonaklar Otel’de 3 gece 4 gün çift kişilik tatil kazanacağı kampanyada, 2. seçilen videonun sahibi Samsung Galaxy Tab 4 T230 8GB 7″ Beyaz Tablet; 3. seçilen videonun sahibi ise Sony Cybershot 20.1 MP Fotoğraf Makinesi kazanacak.  Ayrıca ilk 10’da yer alan diğer kazananları ise fotoğraf makinesi, akıllı saat, hediye çeki gibi sürpriz hediyeler bekliyor.

Hem sevdiklerine güzel bir yeni yıl sürprizi yapmak hem de kendisi için hediye kazanmak isteyenler www.kigili.com’u tıklıyor.

Kampanya tanıtım videosu için tıklayınız: https://vimeo.com/149847224

 

Kategoriler
Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.