Hürriyet Emlak’ta “Sanal Tur” Deneyimi

Genel
// 13 Ekim 2016

Hürriyet Emlak, ilanlarda 360 derece fotoğraflar üzerinden “Sanal Tur” dönemini başlattı. Ev arayanlar, “Sanal Tur” deneyimini ilk kez Hürriyet Emlak’ta yaşıyor.

Türkiye’nin yenilikçi emlak sitesi Hürriyet Emlak, ev arayanlara gerçek “360 Derece Sanal Tur” ilan deneyimini yaşatmak için düğmeye bastı. Emlak ilanlarında bulunan 360 derece görsellerle, artık kullanıcılar, baktıkları evin içindeymiş gibi hissetme şansına sahip olacak. Böylece evin her alanını, her açıdan ve görüntü kalitesini kaybetmeden inceleyebilecekler. Üstelik “360 Sanal Tur” imkanı veren uygulamayla birlikte, konutun tüm odalarını arka arkaya gezmek de mümkün.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hürriyet Emlak İş Geliştirme Koordinatörü İsmail Dağgeçen, “Hürriyet Emlak‘ta hayata geçirilen yeniliklere bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. 360 Sanal Tur uygulamasıyla, ilan bakanlar, oturdukları yerden, ilgilendikleri gayrimenkulü içerisindeymiş gibi gezme, yani “Sanal Tur” yapma şansına sahip olacaklar.” diye konuştu.

Hürriyet Emlak’tan 3 Yeni Hizmet

Hürriyet Emlak olarak emlak ofislerine 360 Sanal Tur & Video ve profesyonel fotoğraf hizmeti sunmaya başladıklarını da belirten Dağgeçen, “Emlak ofislerinin taleplerine bağlı olarak, kendi ekibimizle tüm bu hizmetleri sağlamaya başladık. Öte yandan, emlak ofislerine tüm bu çekimleri kendilerinin yapabilecekleri özel ekipmanları da sağlayacağız. Böylece, emlak ofisleri, geliştirdiğimiz altyapıyı kullanarak, dilerlerse kendileri, dilerlerse bizden hizmet almak suretiyle, portföylerindeki ilanları eşsiz bir deneyimle son kullanıcılarla buluşturabilecekler. Yapılan bir araştırmaya göre, insan beyni, parça parça çekilmiş fotoğrafları birleştirerek o evin gerçek şeklini gözünde tam olarak canlandıramıyor. Biz de bundan yola çıkarak gayrimenkulün tüm bölümlerini bir bütün halinde kesintisiz bir şekilde kullanıcıya sunma kararı aldık. Dijital dünyaya ayak uyduran ve bu özelliğimizi kullanan emlak ofisleri, rakiplerine kıyasla çok önemli bir fark yaratmış olacak.” şeklinde konuştu.

Hürriyet Emlak’ın yenilikçi yaklaşımına vurgu yapan Dağgeçen açıklamalarına şöyle devam etti: “Kurulduğumuz günden bu yana, ilan bakan ve ilan verenlerin hayatlarını kolaylaştıracak birçok ürünü ‘Türkiye’de ilk’ olarak hizmete sunduk. Tamamlayıcı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Mobil uygulamalarımızda her ay düzenli olarak yenilikler yapıyoruz. Kullanıcılarımıza, web sitemizden yapabildikleri tüm işlemleri, uygulamalarımız üzerinden de yapabilme imkanı sunuyoruz. 2016 içinde başlattığımız ‘Temiz Tapu’ uygulamasıyla, gayrimenkul alıcısının eksiksiz bilgilendirilmesini sağlıyoruz. Yine Türkiye’de ilk olarak yayına aldığımız ‘Google Street View (Sokak Görünümü)’ hizmeti ile kullanıcılarımızın Hürriyet Emlak‘ta buldukları gayrimenkulün çevresini, tüm ayrıntılarıyla görüntülemelerini sağlıyoruz. Öte yandan, ‘Akıllı Harita’ ve ‘Yol Tarifi Al’ hizmetlerimizle de kullanıcılarımız ilanların lokasyonu hakkında ayrıntılı bilgiye sahip oluyor. Bundan sonra da kullanıcılarımıza kolaylık sağlayan ürünleri “ilk” olarak sunmaya devam edeceğiz.”

SANAL TUR İÇİN : http://www.hurriyetemlak.com/360-sanal-tur

Kategoriler
Genel

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.