Hopi 2016’nın En İyi Yerli Uygulaması Seçildi

Dijital Pazarlama
// 20 Aralık 2016

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde Türkiye’nin app’i Hopi, 2016’nın ‘’En iyi yerli uygulaması’’ ödülüne layık görüldü. 2015 yılında da ‘’Yılın yenilikçi mobil uygulaması’’ ödülünün sahibi olan ve Paracık isimli ödül puan sistemi ve “orantısız kazanç” anlayışı ile Türkiye’de ilklere imza atan Hopi, 4.2 milyon üyesi ve 85 üye markası ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden Boğaziçi Üniversitesi’nin bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği Boğaziçi Bilişim Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından yapılan organizasyonda her yıl yapılan halk ve jüri oylaması ile bilişim alanındaki en iyi markalar ve çalışmalar ödüllendiriliyor.

Bugün 4.2 milyon üyesi bulunan ve kullanıcılarına 360 derece alışveriş deneyimi sunan kişisel alışveriş asistanı Hopi, Boğaziçi Bilişim Ödülleri tarafından gerçekleştirilen halk ve jüri oylaması ile ‘‘Yılın en iyi yerli mobil uygulaması’’ seçildi.

 

Kategoriler
Dijital Pazarlama, Gündem

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.