Hayat Beklemez !

Haberler
// 26 Kasım 2015

Türkiye’nin ilk dijital cüzdan uygulaması BKM Express, yepyeni bir kampanya başlatıyor. 20 Aralık 2015 tarihine kadar BKM Express’i ilk defa kullanacaklara yaptıkları 30 TL ve üzeri tutarındaki, tüm internet alışverişlerinde 20 TL iade ediliyor. Hayat Beklemez ! konseptli dijital filmlerle desteklenen kampanyada, BKM Express’in alışverişlerde yarattığı hız ve kolaylığa dikkat çekilerek, herkes bu deneyimden yararlanmaya davet ediliyor.

1 milyon kullanıcıya ulaşan ve 1000 işyerinde hızlı, kolay ve güvenli ödeme fırsatı sunan Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express, düzenlediği avantajlı kampanya ile Hayat Beklemez ! diyor. Dijital filmlerle desteklenen kampanyada, BKM Express’in alışverişlerde yarattığı hız ve kolaylığa dikkat çekilerek, herkes bu deneyimden yararlanmaya davet ediliyor. Kampanya çerçevesinde, BKM Express ile gerçekleştirilen ilk internet alışverişinde tek seferde 30 TL ve üzeri yapılacak ödemelerde 20 TL iade edilecek. BKM Express’in geçerli olduğu tüm işyerlerinde 20 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyadan ilk 30 bin kullanıcı faydalanabilecek.

Hayat Beklemez !

Sürpriz isimlerin yer aldığı BKM Express’in 4 filmden oluşan Hayat Beklemez ! serisinin “haber belgeseli parodisi” türündeki ilk filmi, BKM Express’i bilmeyen ve internet alışverişi yaparken kaybettiği vakit sebebiyle, aradığı elbiseyi komşusuna kaptıran “Gülfem” karakterinin hazin öyküsünü içeriyor! “Hayat Beklemez !” vurgusuyla hazırlanan ilk filmin sonunda “Gülfem” de BKM Express’in kolaylığını ve kazandırdığı hızı öğrenerek mutlu oluyor.

Kategoriler
Haberler

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.