FastPay ve ComPay İşbirliği İle Online Ödemede Kolaylık Dönemi Başlıyor

Gündem
// 27 Eylül 2016

DenizBank’ın yenilikçi mobil cüzdan uygulaması fastPay, internet bankacılığı kanalları üzerinden ödeme platformu sunan ComPay ile işbirliğine imza attı. Buna göre fastPay kullanıcıları online alışverişlerinde mobil cüzdanlarına tanımlı kredi kartları ile fastPay bakiye ya da DenizBank hesabı ile kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilecekler. fastPay böylece online alışverişte çok daha yaygın bir ödeme aracı olarak öne çıkarken, müşteriler mobil cüzdanları ile yapacakları alışverişlerinde özel avantajlardan da yararlanabilecekler.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile dikkat çeken DenizBank’ın hayata geçirdiği fastPay uygulaması ve internet bankacılığı kanalları üzerinden ödeme imkanı sunan ComPay işbirliği müşterilerine online ödeme konusunda çok önemli fırsatlar getirdi. Yapılan anlaşma kapsamında 1.2 milyonu aşkın fastPay kullanıcısı online alışverişlerinde ComPay üzerinden rahatça ve güvenli olarak ödeme yapabilecek.

fastPay kullanıcıları ComPay ile ödeme seçeneği sunan online alışveriş sitelerinde önce ComPay’i, sonra da fastPay’i seçerek fastPay sistemine bağlanıyorlar. Ödeme fastPay’a tanımlı tüm banka kartları ile tek tıkla, her ödeme esnasında yeniden kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan gerçekleştiriliyor. Sunduğu müşteri odaklı cüzdan uygulaması ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran fastPay, aynı zamanda güvenli bir ödeme süreci sağlarken müşterilerinin rahat bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak veriyor.

DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılar da fastPay ile ödeme yapabiliyor, halihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise saniyeler içerisinde fastPay’e üye olarak ödemelerini kolayca yapabiliyorlar.

“fastPay herkes için her yerde ödeme kolaylığı ve avantajlar sağlıyor”

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik fastPay’in tüm kullanıcılar için avantajlar sunduğunu belirterek şöyle konuştu; “DenizBank, inovasyona dayalı ve kullanıcı memnuniyeti odaklı bakış açısıyla dijital dünyada ilklere imza atan bir banka. Bu anlamda, online ödeme alanında da daima ilkleri hedefliyoruz. ComPay ile yaptığımız anlaşma ile sayıları 1.2 milyonu aşan fastPay kullanıcıları ComPay ile ödeme seçeneği bulunan online alışveriş sitelerinde alışverişlerini güvenli bir şekilde yapabiliyorlar. Söz konusu anlaşmadan büyük memnuniyet duyuyoruz. fastPay ile kullanıcılarımıza sağladığımız avantajların yanı sıra uluslararası alanda kazandığımız itibarlı ödüller DenizBank Ailesi olarak bize gurur veriyor. Bu başarıları sürdürmek adına çıktığımız yolda hız kesmeden yenilikçi çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

ComPay kurucu ortaklarından İrfan Aslan ise işbirliğinden duydukları mutluluğu ifade ettiği konuşmasında hem ComPay üzerinden ödeme yapabilecek kullanıcı sayılarını yükselttiklerini hem de fastPay’e tanımlı tüm banka kredi kartlarından ödeme seçeneği sunmaya başlayarak ürün çeşitliliklerini artırdıklarını ifade etti.

Yenilikçi ödeme sistemlerinde fark yaratan uygulama: fastPay

DenizBank’ın fastPay ödeme sistemi, DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılara da ulaşan açık bir platform sunuyor. fastPay kullanıcıları, tüm bankalara ait kredi kartlarının da eklenebildiği bu mobil uygulama ile üye işyerlerinde cep telefonu ile ödeme yapabiliyor.

Fiziki ve e-ticaret ödemelerinde hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 para gönderme ve ATM’den hiçbir tuşa dokunmadan sesle para çekebilme özellikleri de sunuyor.

fastPay; App Store, Google play ve Windows Phone Store’dan indirilebiliyor.

Kategoriler
Gündem, Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.