Enterprise Rent-A-Car’dan “Star Trek Sonsuzluk” Filmi için Partnerlik Antlaşması

Genel
// 23 Ağustos 2016

ENTERPRISE RENT A CAR’DAN “STAR TREK SONSUZLUK” FİLMİ İÇİN PARTNERLİK ANLAŞMASI

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, efsanevi bilim kurgu yapımı Star Trek serisinin, merakla beklenen ve 26 Ağustos’ta vizyona girecek olan yeni filmi Star Trek Sonsuzluk için Paramount Pictures ile anlaştı. Bilim kurgu ve sinemaseverler, Enterprise (Atılgan) gemisindeki cesur mürettebatın, uzayın derinliklerindeki maceralarını, yaklaşık 50 yıldır büyük bir tutku ve heyecanla izliyor.

Bilim kurgu yapımlarının en başarılı örneklerinden biri olarak milyonlarca izleyiciyi kendine bağlayan Star Trek serisinin yeni filmi ‘Star Trek Sonsuzluk’ 26 Ağustos 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, filmi tutkuyla takip eden izleyicilerin ve bilim kurgu hayranlarının merakla beklediği Star Trek Sonsuzluk’un partnerlerinden oldu. Enterprise Rent-A-Car, filmin Türkiye galasının da ev sahipliğini yapacak.

Bugün 80 ülkede 9 bin ofis, 93 bin çalışan ve 1,7 milyonu aşan araç sayısıyla hizmet veren, Türkiye’de de 27 ilde 49 ofisi bulunan Enterprise Rent-A-Car, yarım asırdır uzayda nefes kesen maceralara atılan Enterprise gemisinin gizem ve heyecan dolu son macerasını, izleyicilerle buluşturacak.

 

1471617577_STAR_TREK_ENTERPRISE

 

Kategoriler
Genel, Gündem

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.