Dijital Futbol Turnuvası, Türkiye’de İlk Kez Forum Trabzon’da

Gündem
// 29 Eylül 2016

Forum Trabzon, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Dijital Futbol Turnuvası için kolları sıvadı. Tam anlamıyla bir futbol şehri olan Trabzon’a yakışır nitelikte bir etkinliğe imza atacak olan Forum Trabzon, teknoloji ve futbolu harmanlamaya hazırlanıyor.

Trabzon’un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 30 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de ilki gerçekleşecek olan Dijital Futbol Turnuvası’na ev sahipliği yapacak. Turnuva öncesi 30 Eylül – 6 Ekim tarihlerinde ön hazırlık niteliğinde yapılacak olan Dijital Gözlük Parkuru etkinliği ile başvuruları kabul edecek olan Forum Trabzon, Dijital Gözlükle Futbol Turnuvası etkinliğinin duyurusunu da burada yapacak. Parkura bireysel olarak katılacak olanlardan her gün en yüksek skoru yapan 3 kişi ödüllendirilecek.

Dijital Gözlük Parkuru sonrasında 7 – 9 Ekim tarihleri arasında yine aynı alan Dijital Futbol Turnuvası’na ev sahipliği yapacak. Oynayanlar kadar izleyenlere de büyük keyif verecek olan turnuva sonrasında ilk 3’e giren takıma çeşitli armağanlar verilecek.

Futbolu teknolojiyle birleştiren Dijital Gözlük Parkuru ve Dijital Futbol Turnuvası etkinlikleri için Forum Trabzon’a davetlisiniz!

 

1475132642_ft_futbol_640x640px

Kategoriler
Gündem, Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.