BRAND WEEK ISTANBUL Yeni Kitaplarıyla da Değer Yaratıyor

Gündem
// 27 Ekim 2016

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası olan, bu sene 7-11 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Brand Week Istanbul, ilham veren konuşmacılarının birçok dile çevrilen kitaplarını okuyucularla buluşturuyor. Yılın en ilham verici haftasında yerini alacak Catherine Kaputa, Doc Searls, Darren McColl ve Joeri Van den Bergh MediaCat Kitapları’ndan çıkan kitaplarını Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde imzalayacak.

Marka yaratma ve yeniden markalandırma konusunda sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Catherine Kaputa‘nın kariyer kitabı “Sen Bir Markasın”, girişimcilere yol haritası olan “Çığır Açan Marka” ve kadınların ustalaşması gereken bir konuya odaklanan “Markalaşan Kadınlar” MediaCat Kitapları’ndan çıktı. Global marka uzmanı olarak ün yapmış Catherine Caputa, Brand Week Istanbul’da yer alan oturumunun yanında kitaplarıyla da etkileyici bir eylem planı sunuyor.

Cluetrain Manifestosu” kitabının yazarlarından Doc Searls, yıllar önce yazdığı manifestosunda yer alan ve günümüzde geçerliliğini koruyan konularla Brand Week Istanbul’daki yerini alıyor. “Cluetrain Manifestosu” ise internet ve e-ticaret gerçeğini kavramaya çalışan herkesin sayfalarını çevirmesi gereken bir eser olarak MediaCat Kitapları imzasıyla okuyucuyla buluşturuluyor.

Hikaye anlatımın gücüne inanan iş dünyasının, pek de üzerine düşmediği hikayenin niteliği konusu Darren Mccoll’ün “HikayeTasarımı” kitabında ele alınıyor. Darren McColl’ün kendi geliştirdiği bir yöntem olan “Hikaye Tasarımı” hedef kitlenizi nasıl belirleyebileceğinizi, marka amacınızı bulmayı, tüketicilerinizin duygusal ihtiyaçlarını anlamayı, doğru konumlandırmayı ve daha fazlasını anlatırken, markanızı tüketiciyle buluşturmanın yepyeni yollarını çiziyor.

Dünya çapında yeni nesil uzmanı olarak ünlenmiş, bir düşünce önderi ve pazarlama yazarı Joeri Van den Bergh, Brand Week Istanbul’da değineceği Z kuşağının pazarlama ve iş dünyası üzerindeki etkileri konusunu, çok satan pazarlama kitabı “Markalar Nasıl Genç Kalır ”da da ele alıyor. MediaCat Kitapları ile Türkçeye çevrilen kitap, geleceğin hedef kitlesine yakın olma anahtarı sunuyor.

 

Kategoriler
Gündem, Haber

Yorumlayın

HTML kullanabilirsiniz.